Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatureafbryder
Produktdetaljer
CMTB1-63 miniatureafbryderen kan beskytte enheden mod kortslutning og overbelastning, og den kan også bruges til sjælden overførsel og omstilling af strømforsyningssystemet. MCB'en har en avanceret struktur, er pålidelig i drift, har høj brydeevne, et elegant udseende osv. Skallen og delene er fremstillet af materialer, der tilbyder slagfasthed og stærke flammehæmmende egenskaber.
| Produktnavn | MCB miniatureafbryder |
| Model nr. | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nominel strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 3P |
| Nominel spænding Ue (V) | 400/415V |
| Nominel frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominel kortslutningskapacitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominel impulsmodstandsspænding Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type af øjeblikkelig frigivelse | CD |
| Farve | Hvid + rød |
| Service | OEM og ODM |
Kurve
Polakker
Fordel
1. Med lille og kompakt størrelse, nem at installere
2. Funktion ved kortstrøm, overbelastning, høj brydeevne
3. kan yde pålidelig beskyttelse mod elektriske fejl og er testet i henhold til internationale sikkerhedsstandarder.
Anvendelse
MCB-produkterne anvendes i vid udstrækning i byggeri, boliger, industrielle applikationer og elektrisk kraftoverførsel.
Andre
Emballage
4 stk. pr. inderæske, 60 stk. pr. yderæske.
Mål pr. ydre kasse: 41*21,5*41,5 cm
Hovedmarked
Mellemøsten, Afrika, Sydøstasien, Sydamerika, Ruslands marked.
Hvorfor vælge os
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













